SOLIDWORKS EXALEAD OnePart

SOLIDWORKS EXALEAD OnePart

EXALEAD OnePart – využívejte opakované své návrhy

 

Poskytuje uživatelům z řad konstruktérů, technologů a manažerů informace potřebné pro rozhodnutí zda bude výhodnější využít existující návrh, nebo vytvořit návrh nový. EXALEAD OnePart umožní najít shodné a podobné součásti dle tvarové podobnosti a to bez ohledu na formát ve kterém jsou uloženy a metodu jejich vzniku. EXALEAD OnePart vyhledá informace z různých zdrojů (PDM systémy, struktury složek) a okamžitě je zpřístupní v prostředí webového prohlížeče včetně informací o vztazích dokumentů (kde je použit / co obsahuje), 3D náhledů a možnosti stažení vybraných dokumentů na lokální disk.

Exalead OnePart Search
exalead 2

EXALEAD OnePart vyhledá informace z různých zdrojů (PDM systémy, struktury složek) a okamžitě je zpřístupní v prostředí webového prohlížeče včetně informací o vztazích dokumentů (kde je použit / co obsahuje), 3D náhledů a možnosti stažení vybraných dokumentů na lokální disk. 

 

Produktový list

 

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277

Společnost 3E

V současné době je a.s. 3E Praha Engineering jedním z předních a největších dodavatelů CAD/CAM/PDM systémů v České republice a na Slovensku.

 

Odběr NOVINEK