Střední školy

Výuka s 3D grafikou, vyměňte rutinní nezáživnou práci za kreativní objevování

  • Výuka nejen technických předmětů se už dnes bez 3D grafických programů neobejde. A není to jen aktuální vlnou zájmu o 3D tiskárny. Propojení školního prostředí s reálným světem, spolupráce s firemním sektorem, uplatnitelnost školních znalostí a  dovedností v praxi, schopnost pracovat  s moderními technologiemi a propojovat informace z různých oborů při řešení problémů, jsou jen některé z důvodů, proč využívat 3D technologie ve výuce moderní školy.

 

  • V dnešním konkurenčním trhu práce již absolventům škol nestačí jen vědět a znát. Musí umět kreativně navrhovat, analyzovat a hodnotit variantní řešení, simulovat procesy, inovovat, vizualizovat a komunikovat. Musí umět prosazovat a obhajovat své nápady a řešení. A to vše jim nabízené 3D grafické programy zajišťují.

 

  • íce než 70%  škol na celém světě využívá námi nabízené 3D grafické programy.  Nejen pro zpracování nápadu, ale také pro jeho design, vizualizace, animace nebo analýzy, které pomáhají přiblížit tyto nápady reálnému světu. A spolu s těmito programy můžete i vy a vaši studenti získat  certifikace, potvrzující vaši odbornost, nebo  využívat nepřebernou studnici nápadů a zkušeností s využitím 3D grafických programů ve výuce od kolegů z celého světa.

 

  • Celosvětově neustále sílí ve vzdělávání trend vizualizace, robotiky, gamifikace a kreativního přístupu. Od výuky samostatných předmětů se pedagogický proces přesouvá k propojování znalostí a informací napříč klasickými školními předměty, ať již se jedná o odborné předměty nebo matematiku, fyziku či biologii. 3D grafické  programy  tyto potřeby plně uspokojují a přesouvají výukový proces z roviny naslouchání do roviny vlastního objevování, zkoušení a experimentování.

 

  • Vaši studenti mohou využít výhodné školní licenční politiky námi nabízených programů a mohou tak na svých projektech pracovat ve škole, doma nebo kdekoliv jinde s využitím všech výhod, které tyto programy nabízejí.

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277

Společnost 3E

V současné době je a.s. 3E Praha Engineering jedním z předních a největších dodavatelů CAD/CAM/PDM systémů v České republice a na Slovensku.

 

Odběr NOVINEK