Základní školy

Přivítejte 3D grafiku ve vaší výuce

S novými technologiemi se mění i výukové metody. Moderní výuka už zdaleka není jen o tom, že učitel přednáší a žáci poslouchají. Vstupte s námi do světa 3D grafiky, ve kterém výuka opravdu baví.

 

 

  • Zapojení moderních technologií do výuky prohlubuje zájem žáků o studium. Místo pasivního výkladu je interaktivní výuka s využitím počítačů, notebooků a chytrých telefonů mnohem více baví. Zkušenosti ukazují, že se při využití kreativního a interaktivního vyučování žáci více snaží, lépe se chovají a více se naučí. Být ON-LINE je IN a možnost propojení výuky se zájmovou činností a domácí přípravou přibližuje školní prostředí reálnému životu.

 

  • Moderní výuka nemůže probíhat bez kvalitního obsahu. Námi nabízený grafický program SketchUp je i výborným výukovým nástrojem. Umožní vám nejen vytvářet vlastní digitální obsah výukových materiálů, ale zároveň využít nápadů a zkušeností učitelů a tvůrců z celého světa. A věřte, že vaši žáci budou nadšení nabídkou, která se jim zde otevře. 

 

  • Matematika, fyzika, chemie… pro mnoho žáků jsou přírodní vědy obtížné a nezajímavé.  A přitom vlastní objevitelskou činností získají znalosti a dovednosti fungování přírodních zákonů zajímavou a zábavnou formou. S programem SketchUp  získáte nástroje nejen pro technické, ale i ostatní předměty. Propojte jej s interaktivními tabulemi, 3D tiskárnami nebo stroji ve vaší dílně a uvidíte, jaký bude zájem dětí o tuto výuku.

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277

Společnost 3E

V současné době je a.s. 3E Praha Engineering jedním z předních a největších dodavatelů CAD/CAM/PDM systémů v České republice a na Slovensku.

 

Odběr NOVINEK