Draftsight

DraftSight

DraftSight – 2D a 3D CAD systém

 

 

Prozkoumejte možnosti     Objevte svobodu navrhování     Zakoupit DraftSight     Porovnání funkcí    

 

 

 

 

 

Proč zvolit DraftSight?

 

DraftSight® 2019 je 2D a 3D CAD řešení plné funkcí, určené pro projektanty, konstruktéry a poskytovatele konstrukčních služeb, stejně jako pro profesionální uživatele CAD softwaru, designéry, pracovníky v oblasti vzdělávání a domácí kutily.

 

 

Prozkoumejte možnosti

 

Software DraftSight vám umožní vytvořit, upravit a připomínkovat jakýkoliv 2D nebo 3D soubor ve formátu DWG – snadno, rychle a efektivně. DraftSight 2019 vám umožní jednoduše vytvářet to, co umíte ze všech nejlépe právě vy.

 

 

obr 1

 

 

 

Objevte svobodu navrhování

 

Opravdová svoboda navrhování spočívá v tom, že můžete pracovat tak, jak chcete. Je to schopnost lehce přecházet od 2D skicování ke 3D modelování a zase zpátky při optimalizaci a rozvíjení konstrukčních návrhů. Je to také schopnost hladké integrace s dalšími řešeními od společnosti Dassault Systèmes a řešeními SOLIDWORKS®, včetně SOLIDWORKS PDM pro snadnou správu návrhů ve formátu DWG od počáteční inspirace po závěrečný výsledek a SOLIDWORKS Electrical pro úpravy elektrických schémat přímo v softwaru DraftSight. Objevte nové portfolio DraftSight a zvolte si, která možnost je pro vás ta pravá.

 

 

 

 

Zakoupit DraftSight

 

                  

 Ikonka 1          Ikonka 2          Ikonka 3 new

 

                                                             

 

 

Potřebujete podrobné srovnání těchto nabídek?

 

 

Porovnání funkcí

 

StandardProfessionalPremium
2D nástroje pro kreslení x x x
2D nástroje pro dokumentaci x x x
Zdroje komunitním fóru x x x
Podložení dokumentu PDF x x x
Knihovna Toolbox x
Dávkový tisk x x
Porovnání výkresů x
Pokročilé ořezávání segmentů x x
Komunikace s CNC stroji x x
Import formátu DGN x x
Přístup k API programování x x
Vektorizace bitmap x x 
Rovnice v tabulkách x x 
Ořez šrafovaných oblastí x x
Vkládání 3D elementů x
Vazbení 2D elementů x

                       

                        Ikonka 5

 

 

 

Novinky DraftSight

 

 

Načítání a zpracování 3D modelů

Nový DraftSight nabízí možnosti pro načítání a zpracování 3D modelů, lepší vytváření 2D výkresů, exporty pro výrobu, řezání laserem a potřeby tisku.

 

1

 

 

 

Vektorizace bitmapových obrázků

Image Tracer je výkonný nový nástroj, který ušetří mnoho času svou možností převést importované rastrové obrázky, jako je .JPG a .PNG do souborů DWG během několika sekund. Image Tracer umí automaticky zpracovat půdorysy, loga, obrázky s křivkami a další a převádět je do vektorových formátů.

 

2

 

 

 

Integrace HomeByMe v DraftSight

DraftSight je integrován s HomeByMe, 3D webovou návrhovou aplikací pro zařizování domácností a plánování prostoru. Poté, co zde navrhnete svůj 3D model, DraftSight vygenerujte v souboru DWG plně okótovaný půdorys, který můžete dále sdílet s odborníky nebo místními úřady.

 

3

 

 

 

Vzorce v tabulkách

DraftSight má nově možnost používat v tabulkách vzorce s aritmetickými operátory a funkcemi pro součet, průměrnou hodnotu… Chcete-li toto provést, kliknete do buňky jakékoli tabulky a zadáte vzorec, kliknete na Enter a zobrazí se výsledek.

 

4

 

 

 

Správce atributů bloků

Je nová funkce umožňující spravovat ve výkresu DraftSight atributy bloků. Je možné ve výkresu vybrat kterýkoli z bloků s atributy. Pro vybrané je pak možnost měnit různá nastavení textu, například styl textu, jeho zarovnání, výšku… Dále také měnit i vlastnosti, jako je hladina, typ a barva čáry. Správce atributů bloku nabízí rychlou a snadnou metodu měnit všechny atributy bloku v DraftSight.

 

5

 

 

 

Ořezávání šraf a výplní

Nová funkce, která uživatelům umožňuje oříznout šrafy a výplně. Klepnete na příkaz pro oříznutí, vyberete ořezávající hrany a poté vyberete segmenty, které chcete odstranit. Můžete také použít napojování. Pro příkaz na oříznutí šraf pak v DraftSight v rozevírací nabídce kliknete na příkaz Power Trim a poté přetáhnete kurzor přes šrafování, které chcete se oříznout.

 

6

 

 

 

Záložka pro import na pásu karet

Všechny verze DraftSight 2019 mají nyní na pásu karet novou záložku pro import. Z jediné nabídky můžete rychle a snadno importovat soubory nebo připojit soubory s výkresy, obrázky, soubory PDF, DGN a dalšími typy souborů. Tato nová záložka na pásu karet v DraftSight je jednoduché, ale časově úsporné uživatelské rozhraní a zlepšení použitelnosti.

 

7

 

 

 

Knihovna rámečků a rohových razítek

Uživatelé DraftSight mají nyní přístup k velké knihovně předem vytvořených rámečků a rohových razítek.
Rámečky a rohová razítka jsou dodávány předem připravené pro normy ANSI, BSI, DIN, ISO a JIS. Pro přístup k rámečkům a rohovým razítkům přejdete do nabídky nástrojů, zvolíte standard, např. DIN. Dále kliknete na ikonu vložení, vyberete rozměr rámečku, který chcete použít, např. A3 a potvrdíte OK. Podle pokynů na obrazovce pak vložíte do razítka potřebná data.

 

8

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277
 

Odběr NOVINEK

spolehliva firma 2018 125