EUREKA

EUREKA

Možnosti simulátoru  Přesná a realistická simulace  Eureka Mobile 

  

 

EUREKA

 

Eureka je samostatný externí simulátor stroje, který lze využívat jako doplněk k jakémukoliv CAM systému. Umožňuje verifikovat generovaný NC kód a předcházet tak reálným škodám způsobeným chybou v programu, jako je například kolize nástrojů a dalšího příslušenství nebo dokonce havárie stroje. Pomocí NC kódu lze virtuálně simulovat veškeré pohyby stroje a získat tak detailní informace o jednotlivých operacích. To vše je obsaženo ve výkonném, ale zároveň jednoduchém uživatelském prostředí.

 

 

 

                        

Možnosti simulátoru 

 

Eureka podporuje veškeré druhy kinematiky a umí simulovat všechny typy CNC strojů s libovolným množstvím řízených os. Dokáže tak pracovat se základními 3- osými obráběcími stroji až po nejsložitější víceosé stroje, které kombinují možnosti frézování a soustružení. Eureka dokáže simulovat všechny nejvíce využívané řídící systémy, mezi které patří například Fanuc, Siemens, Heidenhain, Okuma, Mori Seiki, Mazak, Fidia, Selca, Osai, Num a další.

 

 

moznosti simulatoru

 

 

Přesná a realistická simulace

 

Eureka detailně pracuje se skladbou celého NC kódu, kdy dokáže simulovat G kódy a M funkce, pracovat se souřadnými systémy, zohlednit poloměrovou a délkovou korekci nástroje, zobrazovat průběh vrtacích cyklů a mnoho dalšího. V rámci NC kódu je dále možné simulovat výměny nástrojů, hlav, palet, pohyby více vřeten a dalších kinematických komponent. V rámci interaktivního odebírání materiálu kontroluje Eureka nejen veškeré kolize mezi komponenty obráběcího stroje, ale rovněž mezi obráběnými díly, polotovary a upínkami.

 

 

simulace

 

 

Eureka Mobile

 

Simulace obrábění mohou být ověřeny na libovolném mobilním zařízení. Operátor stroje může díky mobilnímu zařízení ověřit průběh simulace a lépe tak zajistit optimální způsob reálného obrábění. Kromě samotné simulace, poskytuje Eureka Mobile podrobnou analýzu všech zpráv, hlášení nebo chyb zjištěných v průběhu simulace. V případě kolizního stavu, jsou pro jednoduchou identifikaci kolizí oblasti zvýrazněny. Během simulace v mobilním zařízení je možné sledovat průběh NC kódu, aktuální nástroje, parametry obrábění a další užitečné informace. Aplikace je dostupná pro iOS, Android a dále jako samostatná aplikace Windows.

 

 mobilni eureka

 

 

 

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277
 

Odběr NOVINEK

spolehliva firma 2018 125