Solidworks PCB

SOLIDWORKS PCB

SOLIDWORKS PCB – zjednodušte proces navrhování desek plošných spojů

 

SOLIDWORKS PCB přináší to nejlepší z obou oblastí. Co umíte nejlépe v CAD systému SOLIDWORKS, dělejte v něm, a nechte na aplikaci SOLIDWORKS PCB navrhování všech vašich plošných spojů. Tato aplikace byla navržena speciálně pro spolupráci s řešením SOLIDWORKS.  Spojili jsme tu nejlepší technologii pro navrhování desek plošných spojů se snadno použitelným rozhraním a propojili ji s CAD systémem SOLIDWORKS, abychom vám přinesli možnost efektivně navrhovat a rychle i jednoduše realizovat plošné spoje.

 

Interaktivní trasovač
Interaktivní trasovač pomáhá maximalizovat efektivitu trasování a flexibilitu díky intuitivním režimům.

 

Kontrola volného prostoru v reálném čase
Neztrácejte peníze na nákladných prototypech. Zkontrolujte, že vaše deska a komponenty mají rozměry odpovídající určenému prostoru zástavby ve vašem návrhu v prostředí 3D.

 

Směrování dvojitých párů
Nástroje pro směrování diferenciálních párů v modulu SOLIDWORKS PCB vás udrží ve vašem nejproduktivnějším místě pro co nejrychlejší návrh.

 

Komplexní kontrola návrhových pravidel
Kontrola pravopisu v reálném čase zjednodušuje proces návrhu a odstraňuje starosti, zda jste v souladu s výrobními omezeními. Snadno zkontrolujte, zda došlo k chybě na vašem PCB, a můžete jí opravit za běhu v reálném čase.

PCB 2
PCB 3

 

Spojili jsme tu nejlepší technologii pro navrhování desek plošných spojů se snadno použitelným rozhraním a propojili ji s CAD systémem SOLIDWORKS, abychom vám přinesli možnost efektivně navrhovat a rychle i jednoduše realizovat plošné spoje.

 

Produkt    SOLIDWORKS PCB Powered by AltiumSOLIDWORKS PCB Connector Powered by Altium
Schéma
Spolupráce
Víceuživatelský
3D
PCB integrace
Návrh kabelového svazku  
Flexibilní kabel
Ridge Flex PCB

 

Související produkty

 

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277
 

Odběr NOVINEK

spolehliva firma 2018 125