Solidworks PDM - systém pro správu dokumentů a dat

SOLIDWORKS PDM

  PDM Standard  PDM Professional  

 

Udržte si kontrolu nad svými daty

 

 Při zpracovávání projektu či zakázek vzniká mnoho dokumentů a propojených dat. Ať už se jedná o data jednoho člověka nebo větší konstrukční skupiny, je potřeba tato data nějakým způsobem řídit a spravovat. Jestliže na projektu pracuje více uživatelů, pak se často volí forma společného síťového úložiště. Tato forma je však krajně nevhodná, jelikož umožňuje vzniku celé řady kritických chyb. Navíc práce s daty ze síťového úložiště je, nehledě na rychlost sítě, vždy pomalá.

 

 

 

SOLIDWORKS PDM zaštiťuje veškerá data a dokumenty týkající se Vašich projektů a zakázek, zajišťuje k nim zabezpečený a rychlý přístup. Dovoluje data sdílet s jednotlivými pracovníky a odděleními napříč společností, i mimo ni. Základní správu dokumentace SOLIDWORKS® PDM Standard lze doporučit pro menší konstrukční skupiny. Pokročilá správa dokumentace SOLIDWORKS® PDM Professional poskytuje veškeré nástroje pro automatizaci v oblasti správy dokumentace. Podívejte se do tabulky ne jednotlivé rozdíly mezi těmito dvěma systémy:

 

OblastSOLIDWORKS PDM StandardSOLIDWORKS PDM Professional
Správa dat projektu
Uživatelsky definovatelné postupy
Náhled na soubory
Práce s kusovníky
Databáze MS SQL Express
Databáze MS SQL Standard 
Oznamovací procesy 
Export XML 
eDrawing Professional 
Replikace dat 
Pokročilá automatizace 

 

 

SOLIDWORKS® PDM Standard

 

SOLIDWORKS® PDM Standard je určen pro menší konstrukční skupiny, ideálně do 10 uživatelů. Dovoluje snadné spravování dat ve známém prostředí průzkumníka windows. Vyhledávání pomocí pokročilých nástrojů Vám umožní velmi rychlé nalezení dat, která právě hledáte. Vytváření a spravování aktuální verze dokumentů a sledování historie revizí může být obtížné. Se SOLIDWORKS® PDM Standard jsou nové verze dokumentů vytvářeny automaticky a lze se kdykoliv vrátit k verzím minulým. Stejně tak flexibilní schéma revizí dovolí snadno dodržovat firemní standardy. Největší výhodou SOLIDWORKS® PDM Standard je bezesporu jeho dostupnost. SOLIDWORKS® PDM Standard je totiž automaticky součástí každé licence SOLIDWORKS Professional a Premium.

 

SOLIDWORKS® PDM Professional

 

SOLIDWORKS® PDM Professional významně rozšiřuje funkce verze PDM Standard. Veškerá data lze řídit na mnoha úrovních a dovoluje celé Vaší společnosti dokumenty snadno sdílet a spolupracovat tak co nejefektivněji na projektech. Poskytuje veškeré nástroje pro automatizaci v oblasti správy dokumentace, nástroje pro obousměrné propojení na jiné softwarové systémy a vysoký výkon. Vyhledávání pomocí vícenásobných parametrů, řízení přístupů ke konkrétním datům, verzování dokumentů, rychlé získání kusovníku, automatické převody do formátu jako jsou PDF, či STEP – to vše je jen krátký výčet možností nástroje pro správu dat SOLIDWORKS PDM Professional.

 

Související produkty

 

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277
 

Odběr NOVINEK

spolehliva firma 2018 125