Solidworks Visualize

SOLIDWORKS Visualize

  Visualize standard  Efekty  Síťové vykreslení   Virtuální realita 

 

Kamera pro Vaše CAD data!

 

SOLIDWORKS Visualize nabízí samostatný program, který kombinuje možnosti špičkového vykreslovacího nástroje s prostředím pro navrhování a s pracovními postupy umožňující snadnou a rychlou tvorbu vizuálního obsahu. Program je určen konstruktérům, inženýrům, pracovníkům marketingu a dalším tvůrcům obsahu.

SOLIDWORKS Visualize je kamerou pro Vaše CAD data. Stačí jednoduše naimportovat data mnoha různých formátů. Velmi snadno změnit vzhled z rozsáhlé databáze materiálů, přidat efekty a nechat si vykreslit obrázek nerozeznatelný do reálné fotografie. Lze tak prezentovat produkt daleko dříve, než je skutečně vyroben

 

 

 

creative
creative

 

SOLIDWORKS VisualizeVisualize StandardVisualize Professional
Fotorealistické vykreslení
Odrazy, stíny, vyzařování světla
Průhledné pozadí obrázků
Vykreslení všech kamer  
Databáze vzhledů a prostředí
Zaostření na detail
Rozložení výpočetního výkonu 
Konfigurace projektu 
Tvorba animací 
Vložení zdrojů světla 
Efekt pohybu 
Síťové vykreslování 

 

 

Visualize standard

 

Visualize standard není potřeba kupovat! Je automaticky součástí každé instalace SOLIDWORKS Professional a Premium při platné roční údržbě. Jedná se o plnohodnotný vykreslovací program. Díky snadnému použití lze velmi rychle a snadno vytvořit 2D vykreslený obrázek ve fotorealistické kvalitě. Vaše marketingové a prezentační materiály tak získáte v maximálně kvalitě za tu nejlepší cenu.

 

Efekty

 

Oslovení trhu nikdy nebylo jednodušší. Pomocí speciálních efektů bude Váš obrázek nerozeznatelný od fotografie. Můžete tak prezentovat výrobek daleko předtím, než bude skutečně vyroben. Stejně jako při pořízení reálné fotografie lze upravovat hloubku ostrosti a ohniskovou vzdálenost. Vznikne tak efekt fotografie zaostřené na vybrané místo, tzv. makro. Efekt pohybu se pak použije pro vykreslení rotujících objektů, jako jsou například kola automobilu při jízdě. Vznikne tak přirozeně vypadající simulace pohybu, jako by byl skutečně vyfotografován jedoucí automobil.

 

Síťové vykreslení – Visualize Boost

 

Vytvoření fotorealistického obrázku vyžaduje vykreslovací proces, který může trvat pár minut, ale až několik hodin. Záleží na požadované kvalitě, velikosti a dalších faktorech. Pro urychlení vykreslení lze použít Visualize Boost. Tento nástroj rozprostře výpočetní výkon na více počítačů v síti a lze tak vykreslení výrazně urychlit. Pomocí Visualize Boost lze do vykreslení zahrnout nevyužité výpočetní prostředky a velmi tak zefektivnit využití firemní sítě.

 

Interaktivní 3D obsah – Virtuální realita

 

Ohromit Vaším výrobkem můžete také pomocí 3D fotografie, tzv. Virtuální reality. Jedná se o sled fotorealistických obrázků vytvořených pod různým úhlem a modelem tak lze otáčet a prohlížet si ho z různých stran. Reálné zobrazení Vašeho produktu tak lze předvádět mnohem dříve, než je produkt skutečně vyroben. Virtuální realitu lze takto velmi jednoduše zobrazit v rámci webového prohlížeče.

 

Související produkty

 

Rychlý kontakt

3E Praha Engineering, a.s.
U Uranie 954/18
Praha 7, 170 00
Tel: 284 823 127
E-mail: info@3epraha.cz
IČ: 001 69 277
DIČ: CZ00169277
 

Odběr NOVINEK

spolehliva firma 2018 125